Symulator rajdowy na wynajem

Wynajem symulator rajdowy

W naszej ofercie symulator na wynajem posiadamy kilka pozycji które idealnie pasują na każdą imprezę. Pierwsza pozycja to symulator rajdowy na event to symulator 4DOF. Druga pozycja to symulator rajdowy VR na wynajem. Trzeci to symulator lotu na wynajem.

wynajem symulatora na event
symulator radjowy vr na event

Symulator rajdowy na wynajem

Symulator rajdowy na wynajem to jest najciekawszych atrakcji na każdym wydarzeniu. Jest to symulator rajdowy na event który cieszy się ogromnym zainteresowanie u wszystkich gości. Trzy niezależne od siebie nogi pozwalają nam na realne odczucia które przeżywamy w grze. Do tego cały stelaż na którym siedzi kierowca zbudowany jest tak aby jak najlepiej odzwierciedlał prawdziwy kokpit samochodu rajdowego. Kubełkowy fotel, najnowsza kierownica, 55″ telewizor stwarza że nasz symulator rajdowy jest jak najbardziej prawdziwy. Symulator rajdowy na wynajem to idealny pomysł na event którego potrzebujesz.

pomysl na impreze
symulator radjowy vr na event

Symulator rajdowy VR na wynajem

Symulator rajdowy VR na event to świetny pomysł na event. Zabawy na tym stanowisku jest podobna do tej opisane powyżej. Różnica polega na tym że ten symulator rajdowy VR na wynajem to stanowisko nieruchome oraz zakłada się gogle VR na wynajem. Dzięki temu przechodzimy w wirtualny świat wyścigów samochodowych. Kubełkowy fotel, kierownica, pedała oraz gogle VR na event pozwala przenieść nas do samochodu rajdowego. Jest to niesamowite przeżycie oraz odczucia z nim związane. Dzięki wielu grom które mamy w ofercie, symulator rajdowy na event nie pozwala nam się znudzić. Wirtualny świat w który wchodzimy jest jak najbardziej realistyczny. Symulator na event ma możliwość rywalizacji między gośćmi dzięki tablicy wyników którą udostępniamy przy tym stanowisku. Rywalizacja między sobą nigdy nie była tak emocjonująca. Symulator na imprezę to świetny pomysł na event firmowy i nie tylko.

Symulator lotu na wynajem

Symulator lotu na wynajem to kolejna pozycja w naszej ofercie dzięki której możemy “wejść” do gry, dzięki gogle VR na wynajem. Stanowisko symulator lotu na event odzwierciedla kokpit samolotu, dzięki czemu zakładając gogle VR na imprezę, czujemy się jak prawdziwi piloci. Nigdy wirtualna rzeczywistość nie była tak realna. Jeśli nie miałeś okazji usiąść za sterami samolotu, odrzutowca, to my Ci dajemy taką możliwość. Nasz symulator lotu na wynajem to doznania których możesz już nie przeżyć. Zapewniamy mnóstwo rozrywki oraz zabawy. Symulator lotu VR na wynajem pozwala nam na wszelkeigo rodzaju akrobacje oraz zobaczenia co czuje prawdziwy pilot za sterami największych samolotów na świecie. To idealna atrakcja na event dla wszystkich gości.


Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Message:

Name:

E-mail:

Website: