Symulator na wynajem

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą symulator na wynajem. W swojej ofercie posiadamy wiele urządzeń które idealnie pasują na każdą imprezę.

Symulator rajdowy na wynajem

Pierwszy symulator rajdowy na wynajem z naszej oferty jest niepowtarzalny oraz jedyny w kraju. Dzięki platformie która jest umocowana na trzech elektrycznych nogach, symulator F1 na wynajem imituje prawdziwe doznania które doświadczają rajdowcy podczas wyścigu. Symulator rajdowy na targi sprawdza się w 100% jako główna atrakcja. Przyciąga tłumy do stanowiska. Symulator rajdowy na event to gwarancja udanej zabawy oraz świetnej rywalizacji.

symualtor rajdowy na event
symulator dachowania na wynajem

Symulator lotu na wynajem

Symulator lotu na wynajem to atrakcja która idealnie pasuje na każdego typu piknik lub festyn. Jest to urządzenie obok którego nie da się przejść obok. Żyroskop na wynajem to urządzenie które w żadnym wypadku nie powoduje choroby lokomocyjnej. Dzięki prostej budowie, symulator dachowania na wynajem jest bezpiecznym urządzeniem. Każdy pilot odrzutowców typu F-16 musi przejść testy na takim symulatorze. Dzięki nam, wszyscy goście imprezy będą mogli sprawdzić swoją wytrzymałość na tym urządzeniu. Symulator lotu na wynajem to świetny pomysł na urozmaicenie wszelkiego typu imprezy.

Symulator rajdowy VR na wynajem

Symulator rajdowy VR na wynajem to kolejna pozycja z naszej oferty. Świetna okazja do tego aby poczuć się jak zawodowy kierowca wyścigowy.  Budowa symulatora rajdowego VR na wynajem oparta jest na kokpicie samochodu. Kubełkowy fotel, profesjonalna kierownica, pedała oraz gogle VR na wynajem wprowadzają w świat wirtualnej rzeczywistości. Jest to niesamowita przygoda w której jesteśmy uczestnikami wielkiego wyścigu. Symulator rajdowy VR na wynajem posiada wiele torów oraz scenariuszy dzięki czemu grywalność jest jeszcze większa. Dodatkowo jest to też niesamowita rywalizacja między gości podczas eventu.

gogle vr na wynajem

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Message:

Name:

E-mail:

Website: