Symulatory rajdowe i F1

Wynajem symulatorów

Nasza firma zajmuje się wynajmem symulatorów takich jak symulator rajdowy, symulator F1, symulator VR na wynajem oraz symulator lotu. Symulatory do wynajęcia zapewnią niesamowitą atrakcje na twojej imprezie i wprowadzą dużo zabawy oraz rywalizacji. Nasz symulator to jedno z najbardziej zawansowanych technologicznie urządzeń tego typu w Polsce.

Symulator F1

Do naszej dyspozycji posiadamy wiele rodzajów gier. Symulator F1 pozwala poczuć się jak kierowca bolidu podczas rajdu Abu Dhabi. Dzięki profesjonalnej kierownicy wyposażonej w specjalne łopatki do zmiany biegów wrażenia z jazdy są niesamowicie realne. Dzięki specjalnym przełożeniom które zostały zastosowane w naszym symulatorze siłowniki są niesamowicie szybkie. Wszystkie odczucia jak przyśpieszanie, hamowanie albo zakręty są bardzo realistyczne.

Symulatory do wynajęcia

Symulator lotu

Formuła 1 to nie jedyna gra dostępna na nasze symulator. Największym powodzeniem cieszą się rajdy WRC. Mamy do dyspozycji całą gamę samochodów zaczynając od 200 konnych przednio napędowców poprzez samochody WRC aż po diabelsko szybkiego Forda fieste. Symulator rajdowy do wynajęcia to niesamowicie zaawansowane urządzenie. Na rynku jest sporo symulatorów produkcji chińskiej które nawet w połowie nie oddają wrażeń co nasz symulator rajdowy do wynajęcia. Prace nad symulatorem trwały dwa lata a to wszystko dlatego żeby finalny efekt był jak najbardziej zadowalający.

Symulator rajdowy

Symulator F1 oraz symulator rajdowy to za mało? W swojej ofercie posiadamy również niesamowity symulator lotu samolotem. Dzięki specjalnemu wyposażeniu jakim jest profesjonalny wolant oraz przepustnica możemy poczuć się jak za sterami prawdziwego myśliwca albo prawdziwego airbusa. Symulator lotu jest jednym z nielicznych urządzeń tego typu w kraju. Dzięki technologi wirtualnej rzeczywistości cały lot możemy przeżyć tak jakbyśmy byli tam naprawdę.


Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Message:

Name:

E-mail:

Website: