Pomysł na event

Wynajem symulator rajdowy

Symulator rajdowy na wynajem to okazja aby sprawdzić się jako kierowca rajdowy. Jest to niesamowite doświadczenie które każdy musi poczuć. Ta atrakcja na wynajem swoim wyglądem przyciągnie wiele gości do stanowiska. Idealnie pasuje na każdy event, targi lub konferencje. Symulator rajdowy na targi to świetna atrakcja która przyciągnie tłumy do stanowiska. Symulator rajdowy na event to świetny sposób na zabawę w której możemy zmierzyć się z innymi gośćmi na trasie.

symulator rajdowy na impreze
gogle vr na wynajem

Symulator rajdowy VR na event

Każdy z uczestników ma okazję zasiąść za sterami prawdziwego bolidu formuły F1 lub samochodu rajdowego. Nasz symulator rajdowy VR do wynajęcia pozwala na takie doznania. Zakładając gogle VR na wynajem w których siedzimy w kokpicie odwzorowującym prawdziwą kabinę zawodowego kierowcy. Symulator rajdowy VR na targi przyciągnie mnóstwo gości co podniesie prestiż stanowiska. Jest to świetne narzędzie marketingowe. Symulator rajdowy VR na imprezę zapewni zdrową rywalizację między uczestnikami eventu.

Symulator lotu na wynajem

Wynajem symulator lotu to urządzenie które idealnie nadaje się na każdą imprezę. Żyroskop na imprezę to idealny sposób na sprawdzenie swojej wytrzymałości. Nawet największy twardziel może nie dać rady przy tej zabawie. Żyroskop na event to urządzenie które zakręci nami, osiągając przeciążenie dochodzące nawet do 4G. Symulator lotu na imprezę to bezpieczna atrakcja która nie powoduje choroby lokomocyjnej.


Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Message:

Name:

E-mail:

Website: