symulator vr do wynajęcia

SYMULATOR F1

Oferujemy symulator F1 na wynajem. Poczuj się jak kierowca bolidu formuły 1. Symulator formuły 1 do wynajęcia na event, targi, konferencje.

symulator vr do wynajęcia

SYMULATOR VR

Nowoczesny symulator VR na wynajem. Teraz możesz się ścigać również w wirtualnej rzeczywistości. Symulator VR do wynajęcia na imprezę.

symulator vr do wynajęcia

SYMULATOR RAJDOWY

W naszej ofercie znajduje się również symulator rajdowy na wynajem. Zasiądź za kierownicą szybkiej rajdówki WRC. Symulator rajdowy do wynajęcia.

symulator vr do wynajęcia

SYMULATOR LOTU

Symulator lotu na wynajem w naszej ofercie. Zostań pilotem samolotu pasażerskiego lub myśliwca bojowego. Symulator samolotu do wynajęcia.

symulator vr do wynajęcia

SYMULATOR DRIFTU

Symulator driftu do wynajęcia. Spełnij swoje marzenia i zasiądź za kierownicą samochodu do driftu. Symulator driftu do wynajęcia na imprezę.

wynajem symulatorów vr

SYMULATOR TIRA

Symulator samochodu ciężarowego na wynajem. W naszej ofercie posiadamy również symulator tira do wynajęcia. Teraz każdy może być kierowcą dużego samochodu.

Jesteś zainteresowany symulatorem na imprezę?

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci kompleksową ofertę wynajmu symulatora. Symulatory rajdowy, F1, VR oraz symulator lotu na targi, konferencje, event, wynajem.