Atrakcje na wynajem. Idealny pomysł na event

Symulator na wynajem

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą symulator na wynajem. Jest to idealny pomysł na event w którym poszukują Państwo innowacyjnych urządzeń które przyciągną gości. Świetnie sprawdzają się także jako atrakcja na targi, dzięki którym przyciągną spory tłum.

Symulator rajdowy na event

Symulator rajdowy na wynajem to jedyny w Polsce sprzęt który tak świetnie odzwierciedla jazdę prawdziwym samochodem rajdowym. Jest to atrakcja na event przy którym ustawiają się duże kolejki. Każdy fan motoryzacji i nie tylko będzie miał ochotę sprawdzić swoje możliwości na tym urządzeniu. Symulator rajdowy na imprezę to doskonały pomysł na urozmaicenie każdego wydarzenia. Duże zainteresowanie jakim cieszy się nasz symulator rajdowy na wynajem pozwala nam powiedzieć że jest to najciekawsza atrakcja na event z naszej oferty. Nasz symulator rajdowy na imprezę był testowany przez wielu zawodowych kierowców rajdowych.

symulator na impreze
symulator radjowy vr na event

Symulator rajdowy VR na wynajem

Symulator rajdowy VR na imprezę to atrakcja na której można poczuć się jak prawdziwy kierowca rajdowy. Stanowisko symulator rajdowy VR na event odwzorowany jest na prawdziwy kokpit samochodu wyścigowego. Kubełkowy fotel, profesjonalna kierownica wraz z pedałami oraz gogle VR na wynajem które wprowadzają nas w świat wirtualnej rzeczywistości. Zakładając gogle VR na event, przenosimy się w niesamowity świat gry którym mieliśmy zawsze na ekranie naszych domowych monitorów. Symulator rajdowy VR na event pozwala nam na konkurowanie z innymi uczestnikami imprezy, dzięki czemu grywalność staję się jeszcze bardziej zacięta.

Symulator lotu VR na event

Symulator lotu VR na wynajem to kolejna świetna atrakcja w której siadamy za sterami samolotu lub odrzutowca. Zakładając gogle VR na wynajem możemy poczuć się jak w prawdziwym kokpicie. Wirtualna rzeczywistość nigdy nie była tak zaawansowana a jednocześnie tak łatwo dostępna. Stanowisko symulator lotu VR na event zbudowany na wzór kokpitu. Profesjonalny kubełkowy fotel, stery oraz gogle VR na event zbliżają nas do prawdziwej kabiny pilota samolotu. Jest to innowacyjne urządzenie które przyciąga tłumy na różnego typu imprezach. Ta atrakcja na wynajem może służyć jako jako atrakcja marketingowa.

żyroskop na wynajem

Symulator lotu na wynajem

Symulator lotu na wynajem to atrakcja na event która swoim wyglądem przyciąga ludzi. 3 pierścienie które poruszają się na wielu płaszczyznach i w środku fotel na którym siedzi uczestnik zabawy. Symulator lotu na wynajem to tzw. żyroskop na imprezę który służy jako trening dla pilotów odrzutowców. Żyroskop na event osiąga przeciążenie dochodzące do 3,5G. Każdy z uczestników może sprawdzić swoją wytrzymałość na naszym symulator lotu na wynajem. Żyroskop na event to w 100% bezpieczne urządzenie które nie powoduje choroby lokomocyjnej. Jest to gwarancja udanej zabawy.


Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Message:

Name:

E-mail:

Website: